Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39245
Stary 06.01.2011, 10:10
Polscy piłkarze w klubach zaczynają się czuć zagrożeni. Ubywa im miejsc pracy, bo zarządzający klubami zorientowali się, że gdzieś indziej można ich zastapić jesli nie lepszymi to na podobnym poziomie, ale za znacznie tańsze pieniądze. Rodzimym kopaczom zaczyna się grunt palić pod nogami bo nieprzyzwyczajeni są do orki na boisku przez 90 min. a właściciele przestali juz tolerować ich słodkie lelum pollelum.
Dlatego przez zaprzyjaźnionych byłych kolegów z boiska, na których talencie i pracowitości szybko wyznano się za granicą, zaczynają kampanie w obronie swoich ciepłych posadek.
Robotę robią im tez zaprzyjaźnieni kibice, ewentualnie dziennikarze.
Towarzystwo wzajemnej adoracji, które nigdy nie zaznało profesjonalnego futbolu i związanych z tym wymagań na treningu oraz poza nim, ostrych kryteriów utrzymywania np. wagi, wreszcie zapieprzania na pełnych obrotach przez 90 min. zawsze będzie się buntowało gdy zaczną przychodzic do zespołu piłkarze, którzy ny. temat wiedza więcej od nich, nie wychowani w dodatku na święcącej tryumfy polskiej mysli szkoleniowej, gdzie 25 letni kopacz to dopiero junior.
Czas pieczenie się w swoim sosie powoli sie kończy. I dobrze. Za dużo przez ostatnie lata widzialo sie zwyczajnego braku ambicji i zwykłego olewania klubu i kibiców.
Odpowiedz cytując