Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
Od: 09.2010
Offline
#
39244
06.01.2011, 09:59
Jak donoszą media to Wisła interesowała się nim już za Skorży! Tyle że się nie dogadali! Więc nie wiem czy Baszczyński musiał im coś mówić w tym temacie!! Proponuje czytać doniesienia do końca a nie tylko nagłówki!!
grzybek69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybek69
Znajdź inne posty napisane przez grzybek69