Wyświetl pojedynczy post
seta
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39242
Stary 06.01.2011, 09:19
To forum jest fascynujące, 1320 stron tematu, w większości pieprzenie o dupie Maryni a post numer 39560 użytkownika rw88, jeden z niewielu wnoszących coś do dyskusji pozostaje bez jakiegokolwiek komentarza. Na samosi jak nie ma cycków to nie ma odpowiedzi, tu jak ktoś nie napieprza na zarząd, Cupiała i resztę, nie płacze nad "notorycznym obniżaniem wartości sportowej", bądź nie domaga się wydawania pieniędzy na transfery to również odpowiedzi się nie doczeka.
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Odpowiedz cytując