Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39241
Stary 06.01.2011, 09:17
Jago napisał(a):Wyświetl post
(...)
Niestety, o Szymkowiaku można się wypowiedzieć, trawestując słynne zdanie z "Misia":

Cytat:
Ten człowiek nigdy mądrego słowa nie powiedział
a w przypadku Wisły, to niestety Mirosław Sz. działa na jej niekorzyść, zachęcając jej najlepszych piłkarzy (w tym i Pawła Brożka) do transferu. Zachęcając, jak widać skutecznie. Nie jest obiektywnym obserwatorem, niezależnym ekspertem - ale wypowiada się jako kumpel: Brożków, Głowackiego i Żurawskiego.

Ja mam w głębokim poważaniu, czy na boisku w barwach wiślackich występuje aryjski heteroseksualista, Polak z dziada pradziada (pradziad w Legionach, dziadek w AK), czy piłkarz narodowości: sikhijskiej/żydowskiej/arabskiej etc., o niesprecyzowanej orientacji płciowej. Ważne jest to, by na boisku biegał, walczył i umiał grać w piłkę.

A nie wywracał się i wykłócał z sędzią. I marnował decydujące karne w europejskich pucharach. Tak, to prztyczek w Pańskim kierunku, Panie Szymkowiak.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując