Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39239
Stary 06.01.2011, 08:09
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Brak przedłużenia kontraktu z Pawełkiem to jest szczyt ignorancji i debilizmu. Bo chciał podwyżkę... no kur... na pewno nie żądał miliona euro za sezon, tylko około 1/10 z tego.

No ale jak szkoda było Cupiałowi kasy, to teraz trzeba wyłożyć 300-500 tyś euro na nowego bramkarza, który na pewno będzie chciał pensję nie niższą niż chciał Pawełek. ew ktoś z kartą na ręku też nie będzie grał za frytki. Opłaciło się Panie Cupiał?
Jedno jest w tym wszystkim dobre, mianowicie, że co poniektórzy będą musieli sobie znaleźć innego kozła ofiarnego. Ciekawe ile czasu minie , zanim zreflektują, że Mariusz owszem co jakiś czas puszczał babola ale i bronił takie piłki , że Milan co najwyżej wzrokiem mógłby je odprowadzić. Chciałbym się mylić , ale drugiej takiej rundy, gdzie bramkarz odgrywałby czołową role w drużynie możemy nie doczekać w tej dekadzie
Odpowiedz cytując