Jago napisał(a):

|
Czytam właśnie wywiad z Szymkowiakiem na wp, szczerze mówiąc powoli denerwuje mnie to 'naskakiwanie' na zagranicznych piłkarzy w Wiśle. 'Że niby nie oddają serca na boisku','nie starają się'
|
Jest to denerwujące bo nijak to się ma do faktów.Przecież tu nie chodzi o narodowość tylko o charakter.Gdyby Szymek choć trochę zgłębił temat to by zobaczył że z Levadią było 7/4 na korzyść 'naszych', z Karabachem 6/5, w przegranych derbach w których powinni gryźć trawę też 6/5 a z ławki weszło 3 kolejnych.
W zremisowanych derbach którymi przejebaliśmy mistrza było 9! Polaków w wyjściowym składzie.
Ja też nie chce iść w drugą stronę i obwiniać wyłącznie Polaków.Winni są ci i ci.I to też nie jest tak że Polak będzie miał z definicji większą ochotę do poświecenia w Wiśle a zagraniczny to przyjeżdża się tylko wypromować, szczególnie że akurat promocja polega na dawaniu z siebie wszystkiego, by przejść do lepszego klubu, więc to chyba nie jest coś negatywnego.
Problem Wisły są słabi zawodnicy a nie obcokrajowcy.