Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
Od: 09.2010
Offline
#
8645
05.01.2011, 23:56
Już chyba nie odpowie bo po ostatnich doniesieniach dostał bana! W sumie szkoda bo fajnie sie czytało jego tłumaczenia że to nie dziś tylko jutro bo zdarzyło się coś co nie miało się zdarzyć!!
grzybek69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybek69
Znajdź inne posty napisane przez grzybek69