|
Gol, Cetnarski, Bruno, Mierzejewski, Thiago Cionek, Jiri Koubsky oraz... Gabriel Torje to byłby fajne wzmocnienia ;D niestety pozostaną w FM-ie ale trzymajmy kciuki za nasz zarząd może dokona dobrych transferów... ile jest prawdy w tym że Wisła interesuje się Perrone ?
|