Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1773
Stary 05.01.2011, 23:35
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
będąc tam na 3 stadionach nie zgłoszonych jako gospodarze, porównać je można tylko do starego ....idołka przy kałuży 2 bądź "obiektu" Polonii Bytom.
jak łatwo zauważyć to pojemność tych co nie będą na EURO2012.... Odessa 34tys, Donieck 31tys, Dniepropietrowsk 31tys, Krzywy Róg 29tys, Połtawa 24tys, Ługańsk 22tys, Symferopol 19tys, itd itd w porównaniu z naszymi....

tu chodzi o frekwencję a nie o wygląd stadionu, jego nowoczesność, zadaszenie i telebimy
Odpowiedz cytując