Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4945
Stary 05.01.2011, 23:20
http://www.youtube.com/watch?v=0qpxc...layer_embedded

Trochę wspomnień...

Dzięki Paweł, dzięki Piotrek za waszą grę, oddanie i zaangażowanie w czasie pobytu w Wiśle.

Myśle, że na stałe zapisaliście się w historii Białej Gwiazdy jako jedni z najlepszych i najbardziej oddanych piłkarzy.

Powodzenia!

Obyście staneli w przyszłym sezonie na przeciw Wisły w fazie grupowej LM.
Odpowiedz cytując