BronekTS napisał(a):

Wiecie co.. tak oglądałem sobie film z konferencji Trabzonu z Brożkami i mnie przemyślenia wzięły...
Największym wygranym tego wszystkiego jest Piotrek Brożek.. Podobno podpisali identyczne kontrakty z Pawłem, w końcu nie jest w cieniu brata tylko mimo że przesiedział rundę na ławcę są wszędzie razem i na równym poziomie. Zarobi sobie, nie będzie wchodzi w konflikty z Maaskantem i do tego wygrzeje się w Turcji.
|
Tak samo pomyślałem, ten transfer to dla niego jak wygrana na loterii.