Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39232
Stary 05.01.2011, 23:09
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co.. tak oglądałem sobie film z konferencji Trabzonu z Brożkami i mnie przemyślenia wzięły...

Największym wygranym tego wszystkiego jest Piotrek Brożek.. Podobno podpisali identyczne kontrakty z Pawłem, w końcu nie jest w cieniu brata tylko mimo że przesiedział rundę na ławcę są wszędzie razem i na równym poziomie. Zarobi sobie, nie będzie wchodzi w konflikty z Maaskantem i do tego wygrzeje się w Turcji.
Tak samo pomyślałem, ten transfer to dla niego jak wygrana na loterii.
Odpowiedz cytując