Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20200
Stary 05.01.2011, 22:53
dość nie typowo:
studiuje ktoś metalurgię na AGHu? znalazłem dzisiaj pendrive z pracami magisterskimi Pauliny i Marcina z właśnie tego kierunku.. jeżeli byłaby osoba studiująca to może popytać się znajomych, chętnie oddam właścicielowi.

JUŻ MAM TĄ OSOBĘ..

jak nazywa się teraz nowa "Jama" na Reymonta..? podałby ktos stronkę
Ostatnio edytowane przez krzysiek92 : 05.01.2011 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując