Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39230
Stary 05.01.2011, 22:49
Wiecie co.. tak oglądałem sobie film z konferencji Trabzonu z Brożkami i mnie przemyślenia wzięły...

Największym wygranym tego wszystkiego jest Piotrek Brożek.. Podobno podpisali identyczne kontrakty z Pawłem, w końcu nie jest w cieniu brata tylko mimo że przesiedział rundę na ławcę są wszędzie razem i na równym poziomie. Zarobi sobie, nie będzie wchodzi w konflikty z Maaskantem i do tego wygrzeje się w Turcji.


Natomiast co do transferów do nas. Optymizm mówi że będzie w końcu super w tym okienku. Rozum że będzie jak zwykle, kicha. Ale jeśli mają do nas przyjść wynalazki typu Kone, to ja dziękuję i dajmy się pokazać młodym chłopakom z ME. Wolę zając 5-8 miejsce w tym sezonie a niech Szewczyk, Pawłowski i inny mają okazję pokazać się, trzeba w nich wierzyć! I serio tak uważam. Dajmy kasę im za udany sezon niż za jakiś murzynów z Burkina Faso...
Odpowiedz cytując