Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1832
Stary 05.01.2011, 21:35
A kolejnym ciekawym transferem w najwyższej klasie rozgrywkowej jest z pewnością zakup Wojciecha Kowalewskiego przez Arkę Gdynia. Po zakończeniu sezonu w Rosji Polak rozwiązał kontrakt z Sybirem Nowosybirsk i od kilku tygodni szukał nowego klubu. Z ekipą znad morza związał się Półtorarocznym kontraktem.
Także zobaczymy jak da radę sobie nasz były reprezentacyjny bramkarz. O ile mnie pamięć jeszcze nie myli to kiedyś spekulowano na temat jego przejścia do nas. Ciekaw jestem jak się spisze już w pierwszym starciu z nami w Gdyni.
Zaś drugim już mniej prestiżowym transferem jet grający ostatnio w Polonii Bytom Maciej Bykowski ,który będzie wiosną reprezentował barwy lidera pierwszej ligi - ŁKS. Zawodnik podpisał również Półtoraroczny kontrakt
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując