http://www.weszlo.com/news/6074 dobry tekst o tzw kominach płacowych.Dużo w tym tekście racji,bo niby dlaczego ktos kto dobrze gra ,strzela brameczki i podaje ma nie zarabiać dużo więcej od innych?Osobiście miałbym dylemat kogo wybierać: JEDNEGO gracza za grubą kase czy też dwóch ze średnimi kontraktami(może któryś z nich wystrzeli).Zobaczymy co zrobi Stan Valcks ,może warto coś zmienić i kupić kogos za duże pieniądze niż zbierać średniaków i co roku ogladać to samo w pucharach?