Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 05.01.2011, 21:07
simone napisał(a):Wyświetl post
Big lift na Stadionie Narodowym w telegraficznym skrócie
http://www.youtube.com/watch?v=NIB8-...layer_embedded
Na żywo bryła Stadionu Narodowego wygląda przepięknie, nowy znak rozpoznawczy stolicy. Można tylko dziękować losowi, że Bufetowa (i spółka) nie przeforsowała budowy w Łomiankach.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując