Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4938
Stary 05.01.2011, 20:28
Marcelo wybije się gdzieś wyżej. Jestem tego pewien. Ten piłkarz ma możliwości i potencjał by grać za jakiś czas w reprze Brazylii...Ahh, pieknie by było...
Odpowiedz cytując