Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39219
Stary 05.01.2011, 19:40
Kuba Błaszczykowski:

+/ Szybkość, dynamika, zastawienie, przyjęcie (plus ruszenie do przodu z piłką) ,dokładne podanie/dośrodkowanie, wychodzenie na pozycje, błysk.
-/ Krycie (defensywa czasem u Kuby kuleje) , dokładny strzał, podatny na kontuzje (czasem ma problemy z powrotem do najwyższej formy).

Technikę użytkową jak widać ma i to jest MILION razy ważniejsze niż to że nie przeżuci piłki nad 3 zawodnikami piętką, klepnie ich w dupe i zagra no-look-pass'a.

Co do opcji żeby w Wiśle zrobić mały AJAX i kupować utalentowanych piłkarzy tylko po to by ich później drogo odsprzedać - jestem na nie. Tak jak napisał Artrem, Wisła ma być klubem w którym dobrzy zawodnicy zostaną na dłużej by tworzyć jej historię, poprzez zwycięstwa i kolejne trofea.

Cristiano Ronaldo:

Sami wiecie że jest to piłkarz doskonały. I jeżeli ktoś uważa że jest 'cipk*, pedałek itd., niech zamilczy. To co osiągnął ten chłopak jest niesamowite. Fakt że w najważniejszych meczach zawodził tego nie zmieni. Rzuty wolne opanował do perfekcji, nogami wydziergał by kurtkę na drutach i wyrzeźbił nimi swoją twarz w ołówku Jednym co go różni od Messiego to fakt że nie ma boskich korzeni.
Powód: ach ta polszczyzna :]
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 06.01.2011 o godz. 00:04.
Odpowiedz cytując