Kuba Błaszczykowski:
+/ Szybkość, dynamika, zastawienie, przyjęcie (plus ruszenie do przodu z piłką) ,dokładne podanie/dośrodkowanie, wychodzenie na pozycje, błysk.
-/ Krycie (defensywa czasem u Kuby kuleje) , dokładny strzał, podatny na kontuzje (czasem ma problemy z powrotem do najwyższej formy).
Technikę użytkową jak widać ma i to jest MILION razy ważniejsze niż to że nie przeżuci piłki nad 3 zawodnikami piętką, klepnie ich w dupe i zagra no-look-pass'a.
Co do opcji żeby w Wiśle zrobić mały AJAX i kupować utalentowanych piłkarzy tylko po to by ich później drogo odsprzedać - jestem na nie. Tak jak napisał Artrem, Wisła ma być klubem w którym dobrzy zawodnicy zostaną na dłużej by tworzyć jej historię, poprzez zwycięstwa i kolejne trofea.
Cristiano Ronaldo:
Sami wiecie że jest to piłkarz doskonały. I jeżeli ktoś uważa że jest 'cipk*, pedałek itd., niech zamilczy. To co osiągnął ten chłopak jest niesamowite. Fakt że w najważniejszych meczach zawodził tego nie zmieni. Rzuty wolne opanował do perfekcji, nogami wydziergał by kurtkę na drutach i wyrzeźbił nimi swoją twarz w ołówku

Jednym co go różni od Messiego to fakt że nie ma boskich korzeni.