Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Kameleon
Member
Od: 11.2003
Offline
#
1830
05.01.2011, 19:36
Mają kasę, Pawlusińskiego też łapneli do klubu.
Kameleon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kameleon
Znajdź inne posty napisane przez Kameleon