Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39215
Stary 05.01.2011, 18:54
Artrem napisał(a):Wyświetl post
Nie ma w Polsce lepszego technika od Kuby. Znam się na tym.
http://www.youtube.com/watch?v=AYOjEON_kM8
Ty tak na serio? przecież to ściema na potrzeby reklamy. Nie wiedziałem że Kuba jest przybyszem z innej planety o nadludzkich umiejętnościach.
Dziwi mnie tylko że w takim przebieraniu Kuba wziął udział, jaki przykład daje dzieciakom po 5-10 lat, po co robić ich w bambuko, jest dla nich idolem a on się bawi w magika.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.01.2011 o godz. 19:02.
Odpowiedz cytując