Artrem napisał(a):

Ty tak na serio? przecież to ściema na potrzeby reklamy.

Nie wiedziałem że Kuba jest przybyszem z innej planety o nadludzkich umiejętnościach.
Dziwi mnie tylko że w takim przebieraniu Kuba wziął udział, jaki przykład daje dzieciakom po 5-10 lat, po co robić ich w bambuko, jest dla nich idolem a on się bawi w magika.