Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39213
Stary 05.01.2011, 18:47
Markus napisał(a):Wyświetl post
Bo to sumarycznie nic nie daje, a Ci młodzi w ogromnej większości są słabymi zawodnikami. Gdzie jest od lat w lidze i pucharach Górnik dzięki ściąganiu takich młodych piłkarzy?
Górnik takich piłkarzy na szerszą skalę sprowadza od roku, góra półtora roku...
Odpowiedz cytując