Markus napisał(a):

|
Bo to sumarycznie nic nie daje, a Ci młodzi w ogromnej większości są słabymi zawodnikami. Gdzie jest od lat w lidze i pucharach Górnik dzięki ściąganiu takich młodych piłkarzy?
|
Górnik takich piłkarzy na szerszą skalę sprowadza od roku, góra półtora roku...