Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
39208
05.01.2011, 18:09
mr mojo
napisał(a):
Jakich ruchów? Przecież podpisaliśmy Czapę.
Chodzilo o kogos kto moze od razu zaistniec w pierwszym skladzie a nie dopiero za 4 lata o nim uslyszymy
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda