Cytat:
|
Markus gdyby nie Brzęczek to by Błaszcza u nas nie było więc można mieć nadzieje że grajek rokować może.
|
A co ma piernik do wiatraka? Widzieliście w akcji Zacharę że tak go bronicie ? Tu nie chodzi o to by podpisać jednego czy dwóch 20latków i powiedzieć ,,Wisła stawia na młodych". Tu potrzebny jest sytem szkolenia , szkółki, internat, boiska...
edit: Nie zrozumiałeś mnie. Miałem na myśli to że polecił go Brzęczek nie znaczy , że chłop ma talent na miarę Wisły Kraków.