Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39203
Stary 05.01.2011, 17:47
Cytat:
Markus gdyby nie Brzęczek to by Błaszcza u nas nie było więc można mieć nadzieje że grajek rokować może.
A co ma piernik do wiatraka? Widzieliście w akcji Zacharę że tak go bronicie ? Tu nie chodzi o to by podpisać jednego czy dwóch 20latków i powiedzieć ,,Wisła stawia na młodych". Tu potrzebny jest sytem szkolenia , szkółki, internat, boiska...
edit: Nie zrozumiałeś mnie. Miałem na myśli to że polecił go Brzęczek nie znaczy , że chłop ma talent na miarę Wisły Kraków.
Powód: odpowiedz dla kluviego
Ostatnio edytowane przez mr mojo : 05.01.2011 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując