John1906 napisał(a):

|
Zgadza się, ale dla piłkarzy z Bałkanów, Czech, Słowacji, Afryki, Polska liga jest bardzo atrakcyjna, więc nie sądzę by sprowadzenie piłkarzy z tych krajów było problemem. Nie mowie o piłkarzach światowej klasy oczywiście.
|
tak, tylko że dla 3 sortu tych piłkarzy
zauważ że najlepsi z w/w przez Ciebie krajów grają w solidnych klubach europejskich, drugi sort jest w 2.Bundeslidze a pozostałe średniaki są właśnie dla Nas!
Skąd wiesz, ze dla piłkarzy z Afryki Nasza zaznacze 67 LIGA jest artakcyjna. Jeśli piłkarz jest ambitny to taka cyfra raczej nie jest mu po drodze.Idzmy dalej, juz kiedyś pisałem, że Afryka jest porozdzielana głównie na kluby francuskie, i to jest pierwszy kierunek importu z tego kontynentu. (Kolejny kierunek to Benelux)
Więc dla Naszej ligi pozostają nikomu nieznani, z wątpliwa datą urodzenai niechciani etiopczycy etc.
Podsumowując : Owszem, możemy być ciekawym kąskiem dla piłkarzy, ale prócz pieniedzy nie wiem czym ich możemy skusić...Przede wszystkim w naszym kraju jest zimno,
E: No tak, ale na ch** Nam 3 sort ?