Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39197
Stary 05.01.2011, 17:18
Artrem napisał(a):Wyświetl post
A tam nie ma. Wywalić połowę obcokrajowców, zamiast nich dać miejscowych chłopaków i nie będą grali gorzej. A od tego jest główny trener, żeby ich wdrożyć do pierwszego zespołu. Kibice poczekają cierpliwie na efekty. To jest sto razy lepsze od tego nieustannego handlu.
podpisuje sie pod Twoim postem.Zamiast kolejnego wagonu nigdzie już niechcianych grajków z zagranicy(często starych,rekonwalescentów, otyłych,bez formy) wstawiac swoich chłopaków (3-4 na początek)
Niektórzy twierdzą że Cluj grając samymi obcokraj0owcami grała w LM, tylko że ci obcokrajowcy co tam trafiali byli o wiele lepsi od tych co Basałaj ściaga na tony.Dwie kompromitacje w rundzie przedwstępnej z Lewadią i Karbachem starczą
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.01.2011 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując