Artrem napisał(a):

|
A tam nie ma. Wywalić połowę obcokrajowców, zamiast nich dać miejscowych chłopaków i nie będą grali gorzej. A od tego jest główny trener, żeby ich wdrożyć do pierwszego zespołu. Kibice poczekają cierpliwie na efekty. To jest sto razy lepsze od tego nieustannego handlu.
|
podpisuje sie pod Twoim postem.Zamiast kolejnego wagonu nigdzie już niechcianych grajków z zagranicy(często starych,rekonwalescentów, otyłych,bez formy) wstawiac swoich chłopaków (3-4 na początek)
Niektórzy twierdzą że Cluj grając samymi obcokraj0owcami grała w LM, tylko że ci obcokrajowcy co tam trafiali byli o wiele lepsi od tych co Basałaj ściaga na tony.Dwie kompromitacje w rundzie przedwstępnej z Lewadią i Karbachem starczą