Wyświetl pojedynczy post
Artrem
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39195
Stary 05.01.2011, 17:15
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Zgadza się, ale dla piłkarzy z Bałkanów, Czech, Słowacji, Afryki, Polska liga jest bardzo atrakcyjna, więc nie sądzę by sprowadzenie piłkarzy z tych krajów było problemem. Nie mowie o piłkarzach światowej klasy oczywiście.
Krótkowzroczna polityka, na której przejechali się Holendrzy. Dopóki Ajax porządnie szkolił, dopóty straszył Europę. Teraz od ładnych paru lat Ajax zaczął więcej kupować i przestał się liczyć.
Odpowiedz cytując