joshi napisał(a):

|
ale nie w porównaniu do niemieckiej, francuskiej, tureckiej, itd., dlatego Polska jest tylko przystankiem w drodze na zachód, dla tych którzy byli za słabi aby dostać się tam od razu
|
Zgadza się, ale dla piłkarzy z Bałkanów, Czech, Słowacji, Afryki, Polska liga jest bardzo atrakcyjna, więc nie sądzę by sprowadzenie piłkarzy z tych krajów było problemem. Nie mowie o piłkarzach światowej klasy oczywiście.