Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39193
Stary 05.01.2011, 17:03
joshi napisał(a):Wyświetl post
ale nie w porównaniu do niemieckiej, francuskiej, tureckiej, itd., dlatego Polska jest tylko przystankiem w drodze na zachód, dla tych którzy byli za słabi aby dostać się tam od razu
Zgadza się, ale dla piłkarzy z Bałkanów, Czech, Słowacji, Afryki, Polska liga jest bardzo atrakcyjna, więc nie sądzę by sprowadzenie piłkarzy z tych krajów było problemem. Nie mowie o piłkarzach światowej klasy oczywiście.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując