Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39190
Stary 05.01.2011, 16:54
Artrem napisał(a):Wyświetl post
A tam nie ma. Wywalić połowę obcokrajowców, zamiast nich dać miejscowych chłopaków i nie będą grali gorzej. A od tego jest główny trener, żeby ich wdrożyć do pierwszego zespołu. Kibice poczekają cierpliwie na efekty. To jest sto razy lepsze od tego nieustannego handlu.
Przepraszam bardzo, że co, kto poczeka na efekty, ludzie na tym forum już teraz chcą transferów, zawodników pełną gębą, wychowanków pewnie też ale najlepiej to młodych, dość ogranych, z doświadczeniem na boiskach europejskich i w ogóle.



Weźmy np. tego Bozovicia dajmy na to podpisujemy gościa,to znając życie lamenty - że ma już 29 lat i dalej nigdzie go pewnie nie sprzedamy i pewnie kontrakt ma wysoki, Piotrka Brożka nie zastąpi, jakby nie mogli sprowadzić młodszego.

Cofamy się w czasie kupujemy gościa jak ma 22 lata, to też lamenty - że za młody, nie ograny, gdzie on grał, jakiś no name, jakby nie mogli sprowadzić doświadczonego zawodnika.

W moim odczuciu co po niektórym to chyba nic nie dogodzi, kogo by nie sprowadzili to i tak będzie źle.
Jak nie teraz to po jednym meczu.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując