Artrem napisał(a):

|
A tam nie ma. Wywalić połowę obcokrajowców, zamiast nich dać miejscowych chłopaków i nie będą grali gorzej. A od tego jest główny trener, żeby ich wdrożyć do pierwszego zespołu. Kibice poczekają cierpliwie na efekty. To jest sto razy lepsze od tego nieustannego handlu.
|
Przepraszam bardzo, że co, kto poczeka na efekty, ludzie na tym forum już teraz chcą transferów, zawodników pełną gębą, wychowanków pewnie też ale najlepiej to młodych, dość ogranych, z doświadczeniem na boiskach europejskich i w ogóle.
Weźmy np. tego Bozovicia dajmy na to podpisujemy gościa,to znając życie lamenty - że ma już 29 lat i dalej nigdzie go pewnie nie sprzedamy i pewnie kontrakt ma wysoki, Piotrka Brożka nie zastąpi, jakby nie mogli sprowadzić młodszego.
Cofamy się w czasie kupujemy gościa jak ma 22 lata, to też lamenty - że za młody, nie ograny, gdzie on grał, jakiś no name, jakby nie mogli sprowadzić doświadczonego zawodnika.
W moim odczuciu co po niektórym to chyba nic nie dogodzi, kogo by nie sprowadzili to i tak będzie źle.
Jak nie teraz to po jednym meczu.