polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Nie jest to artykuł ciekawy. Jest to artykuł dla idiotów, pisany przez idiotów. Bo tylko idiota, zwykły plebs, domaga się sztywnych cen, ustalania cen przez zainteresowanych. Zresztą jest to niezgodne z polskim prawem - ponieważ UOKiK walczy z czymś, co nazywa się "zmowa cenowa" i można za to dostać spore kary.
|
Cóż, każdy wyciągnie z tego artykułu tyle, na ile mu pozwala percepcja.
Wiadomo, że wzmianka o "sztywnych cenach" w tym artykule to czyste science fiction, wkleiłem ten link raczej po to żeby zwrócić uwagę na prosty fakt - średni ligowi zawodnicy zarabiają za dużo, przez co psują rynek i w Polsce gra coraz więcej obcokrajowców.