|
Mam pytanie do wszystkich zwolenników sprowadzania polskich piłkarzy . Napiszcie jakich zawodników z naszej ligi Wisełka mogłaby ściągnąć i byliby oni WZMOCNIENIEM naszej drużyny! Nie piszcie o zawodnikach Lecha , Legii czy Polonii bo takie transfery są niemożliwe. Czekam na propozycje
|