Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39176
Stary 05.01.2011, 16:02
Mam pytanie do wszystkich zwolenników sprowadzania polskich piłkarzy . Napiszcie jakich zawodników z naszej ligi Wisełka mogłaby ściągnąć i byliby oni WZMOCNIENIEM naszej drużyny! Nie piszcie o zawodnikach Lecha , Legii czy Polonii bo takie transfery są niemożliwe. Czekam na propozycje
Odpowiedz cytując