Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39175
Stary 05.01.2011, 15:56
MCX napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6071

Bardzo ciekawy artykuł o pieniądzach w polskiej piłce.

Wklejam tutaj bo jest wzmianka o Grzegorzu Boninie, którym wg niektórych mediów się interesujemy.

Wiecie ile ten średniej klasy piłkarz zażyczył sobie pieniędzy od Górnika? Grube miliony, przeczytajcie.

Ciężko w to uwierzyć, ale skoro ktoś taki jak Bonin ma takie wymagania to ciekawe jakie mają zawodnicy, którzy coś konkretnego w tej lidze pokazali.

Nie ma co się dziwić, że szukamy graczy za granicą skoro w polskiej lidze tak wygląda sytuacja.
Nie jest to artykuł ciekawy. Jest to artykuł dla idiotów, pisany przez idiotów. Bo tylko idiota, zwykły plebs, domaga się sztywnych cen, ustalania cen przez zainteresowanych. Zresztą jest to niezgodne z polskim prawem - ponieważ UOKiK walczy z czymś, co nazywa się "zmowa cenowa" i można za to dostać spore kary.

Ciężko w to uwierzyć? To jak Ciebie nie stać, to podpisujesz gracza, na którego Cię stać. Jeśli nikogo nie będzie stać na Bonina, to albo Bonin będzie musiał poszukać sobie miejsca w Realu Madryt, albo zmienić zawód, albo obniżyć wymagania. To chyba proste. Tak działa wolny rynek.

Co do dzisiejszego wywiadu pana dyrektora Holendra Stana, to mi się nie chce nawet narzekać, Marszałek ma sto procent racji. Nas nie stać teraz na transfery? To na co nas stać? I co z pieniędzmi, które otrzymaliśmy ze sprzedaży będziemy robić? Inwestować w bazę? W szkółkę?
Odpowiedz cytując