Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39173
Stary 05.01.2011, 15:49
czyli z wypowiedzi Valckxa wynik, ze wzmocnien nie bedzie tylko uzupelnienia dziur po pilkarzach, ktorzy odeszli
z perspektywy czasu mozna zalowac, ze runda skonczyla sie momencie jak awansowalismy na 2 miejsce - niektorzy chyba uwierzyli, ze taka jest nasza sila
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując