Marszałek napisał(a):

Zawsze kupowaliśmy gości do 700 tysięcy euro, nigdy więcej, więc skoro teraz pewnie też coś w tych rejonach ma być podpisane, to jak może nas być nie stać?Nie możemy sobie pozwolić?
|
Sorki, ale skąd wiesz na jakich piłkarzy nas nie stać? Czym się sugerujesz twierdząc że nie stać nas na piłkarzy do 700 tysięcy? Skąd wiesz jakich piłkarzy miał na mysli Stan mówiąc że nas na nich nie stać?