Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39171
Stary 05.01.2011, 15:44
MCX napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6071

Bardzo ciekawy artykuł o pieniądzach w polskiej piłce.

Wklejam tutaj bo jest wzmianka o Grzegorzu Boninie, którym wg niektórych mediów się interesujemy.

Wiecie ile ten średniej klasy piłkarz zażyczył sobie pieniędzy od Górnika? Grube miliony, przeczytajcie.

Ciężko w to uwierzyć, ale skoro ktoś taki jak Bonin ma takie wymagania to ciekawe jakie mają zawodnicy, którzy coś konkretnego w tej lidze pokazali.

Nie ma co się dziwić, że szukamy graczy za granicą skoro w polskiej lidze tak wygląda sytuacja.
Powiem tyle, jeżeli ktoś jeszcze bedzie sie domagał sprowadzania kopaczy z Polski
to niech przeczyta ten artykuł.
raz, drugi, dziesiąty
Jak Bonin ma dostawać 200 tys E rocznie to ja dziekuje
i zrozumiem jeśli w Wiśle w następnej rundzie wybiegnie w składzie 9 obcokrajowców
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując