Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39168
Stary 05.01.2011, 15:37
Może tak żartobliwie ale w małym stopniu ta piosenka kojarzy mi się z naszym właścicielem i Wisłą.
http://www.clipy24.com/teledysk/bohd...ales-szalales/
Odpowiedz cytując