http://www.weszlo.com/news/6071
Bardzo ciekawy artykuł o pieniądzach w polskiej piłce.
Wklejam tutaj bo jest wzmianka o Grzegorzu Boninie, którym wg niektórych mediów się interesujemy.
Wiecie ile ten średniej klasy piłkarz zażyczył sobie pieniędzy od Górnika? Grube miliony, przeczytajcie.
Ciężko w to uwierzyć, ale skoro ktoś taki jak Bonin ma takie wymagania to ciekawe jakie mają zawodnicy, którzy coś konkretnego w tej lidze pokazali.
Nie ma co się dziwić, że szukamy graczy za granicą skoro w polskiej lidze tak wygląda sytuacja.