Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39164
Stary 05.01.2011, 15:16
http://www.weszlo.com/news/6071

Bardzo ciekawy artykuł o pieniądzach w polskiej piłce.

Wklejam tutaj bo jest wzmianka o Grzegorzu Boninie, którym wg niektórych mediów się interesujemy.

Wiecie ile ten średniej klasy piłkarz zażyczył sobie pieniędzy od Górnika? Grube miliony, przeczytajcie.

Ciężko w to uwierzyć, ale skoro ktoś taki jak Bonin ma takie wymagania to ciekawe jakie mają zawodnicy, którzy coś konkretnego w tej lidze pokazali.

Nie ma co się dziwić, że szukamy graczy za granicą skoro w polskiej lidze tak wygląda sytuacja.
Odpowiedz cytując