DDP napisał(a):

|
Już? Dowartościowany? Hehe...bez kitu. Do czasu od kiedy zacząłem przeglądać to forum nie zdawałem sobie sprawy, że kibice Wisły mogą mieć aż takie kompleksy.
|
Żadne kompleksy, ani sztuczne dowartościowywanie się ... zwykłe umiłowanie prawdy, z którą Wasz bulwiasto-wroniecki klub prawie zawsze się rozmija.
Potraficie się przyznać do tego, że jesteście Amicą jedynie gdy wypomina się korupcję Lechowi.
Bez pozdrowień pomarańczo.