Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7768
Stary 05.01.2011, 15:00
DDP napisał(a):Wyświetl post
Już? Dowartościowany? Hehe...bez kitu. Do czasu od kiedy zacząłem przeglądać to forum nie zdawałem sobie sprawy, że kibice Wisły mogą mieć aż takie kompleksy.

Żadne kompleksy, ani sztuczne dowartościowywanie się ... zwykłe umiłowanie prawdy, z którą Wasz bulwiasto-wroniecki klub prawie zawsze się rozmija.

Potraficie się przyznać do tego, że jesteście Amicą jedynie gdy wypomina się korupcję Lechowi.

Bez pozdrowień pomarańczo.
Odpowiedz cytując