szprotson napisał(a):

I to jest polskie myślenie. Tylko i wyłacznie krótki wzrok, pozniej sie dziwimy ze nie mamy talantow jak sami te "talenty" niszczymy.
dobrze że Maciej S. odpowiednio zachował sie wobec Marka Z. i Marcina B. któryz mimo podpisanych kontraktów dali z siebie 100%
http://www.90minut.pl/news/143/news1...m-Gornika.html
Górnik spokojnie powolutku podbiera ciekawą młodzież vide Leszczak, Jonczyk, Pietrzak, Chałas
|
Zieniu i Baszczu podpisali kontrakty gdzieś tak w połowie rundy. Nie zmienia to faktu, że i tak Wisła nie zamierzała z nimi przedłużać, a grali w 11 i to b. dobrze...
Ale taka zawiść w stosunku do piłkarza, który podpisuje kontrakt z innym klubem, zsyłanie do rezerw bynajmniej nie zasługuje na propsy.
PS. Ja nie widzę nieuczciwości ze strony piłkarza. Klub ma w każdym dniu przed pozostaniem 6 miesięcy do końca kontraktu szansę, by zaproponować nowy. Gdy zaczyna działać prawo Bosmana, piłkarz może podpisać kontrakt z innym klubem, który daje lepsze warunki. Jak student zaczyna praktyki w jakiejś firmie i tam później pracuje, ale firma zatrzymuje jego rozwój, a inne się zgłaszają, to chyba jasne, że trzeba powiedzieć adieu.