Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1820
Stary 05.01.2011, 14:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
I to jest polskie myślenie. Tylko i wyłacznie krótki wzrok, pozniej sie dziwimy ze nie mamy talantow jak sami te "talenty" niszczymy.

dobrze że Maciej S. odpowiednio zachował sie wobec Marka Z. i Marcina B. któryz mimo podpisanych kontraktów dali z siebie 100%

http://www.90minut.pl/news/143/news1...m-Gornika.html

Górnik spokojnie powolutku podbiera ciekawą młodzież vide Leszczak, Jonczyk, Pietrzak, Chałas
Zieniu i Baszczu podpisali kontrakty gdzieś tak w połowie rundy. Nie zmienia to faktu, że i tak Wisła nie zamierzała z nimi przedłużać, a grali w 11 i to b. dobrze...
Ale taka zawiść w stosunku do piłkarza, który podpisuje kontrakt z innym klubem, zsyłanie do rezerw bynajmniej nie zasługuje na propsy.

PS. Ja nie widzę nieuczciwości ze strony piłkarza. Klub ma w każdym dniu przed pozostaniem 6 miesięcy do końca kontraktu szansę, by zaproponować nowy. Gdy zaczyna działać prawo Bosmana, piłkarz może podpisać kontrakt z innym klubem, który daje lepsze warunki. Jak student zaczyna praktyki w jakiejś firmie i tam później pracuje, ale firma zatrzymuje jego rozwój, a inne się zgłaszają, to chyba jasne, że trzeba powiedzieć adieu.
Ostatnio edytowane przez murray : 05.01.2011 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując