MCX napisał(a):

Akurat w to nie wierzę.
Jak się trafi nawet tej zimy odpowiednia oferta za Małeckiego czy Kirma to nikt nie będzie się zastanawiał nad aspektami sportowymi, ani tym bardziej nad zdaniem kibiców.
Marcelo, Głowacki, Diaz, Piotr Brożek, Paweł Brożek - mało dobitne przykłady?
|
Akurat w Małeckiego nie wierzę, a jeśli by tak się stało to byłaby to pierwsza kompromitacja zarządu.
To bardzo młodziutki i perspektywiczny chłopak. Nawet sobie nie wobrażam żeby sprzedali go choćby za 2 mln euro. Będzie zdecydowanie więcej za kilka lat, ale wierzę że zostanie na dłużej.
Marcelo tez młody ale on miał inne aspiracje, a przede wszystkim parcie na wyjazd. W Wiśle grać już nie chciał. Mały jednak jest dużo bardziej przywiązany do klubu. Brożki swoje lata mają, wyjechali za pieniędzmi, podobnie jak Głowa, który otwarcie prosił o wyjazd.
Tia.. fakt rozmawiał z Collinsem Johnem, jasne. Ileż to razy dziennikarzyna udawał że z kimś rozmawiał a potem się okazywało że żadnej rozmowy nie było, a jedynie wcielił się w rolę piłkarza.
Każdego dnia widzimy co się dzieje - po 15 nowych piłkarzy niby się Wisła interesuje. Media się się interesują, a nie Wisła. Nie ma nad czym przeżywać