|
Dla mnie piłkarz który podpisuję kontrakt z innym klubem pół roku przed skończeniem obecnego jest oczywistym kandydatem do rezerw a wręcz do tego żeby mu dowalić. Jak klub ma być uczciwy względem takiego skoro często piłkarz uczciwym nie jest. I tyle absolutnie popieram zagrywki do rezerw podpisałeś kontrakt z kimś innym no to my też zagramy z tobą wiernie i uczciwie.
|