Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39160
Stary 05.01.2011, 14:32
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,89...rampolina.html Wisła jak PSV?
Beuhehehhehe!
1. Nie te barwy
2.Nie te sukcesy( nie gramy nawet w pucharach jak oni!)
3.Nie ci piłkarze się przewijali-nawet zatrzymując róźnicę skali!
4. PSV sprzedaj-a i owszem-tyle że zaraz m dla nich następców. Bo ich szkoli!
5.Jak nie ma w klubie godnego następce to sie go KUPUJE.

A u nas:
1. Szkolenia brak
2.Następców się nabywa z przypadku! Z łapanki!
3.Nawet nie gramy w fazie eliminacyjnej pucharów. Odpadamy w preeliminacjach!

Także panie Vlacx jak sie tak podsumuje to my mamy tyle wspólnegoz PSV, co TVN z prawdą.

Wszystko co napisales to racja. Tyle ze Stan ma na mysli to ze na dzisiaj najlepsza formula dla Nas jest kupic tanio, wypromowac i jak najdrozej sprzedac (to ma byc ten magnes dla nowych graczy, aby chetnie z Nami podpisywali umowy) a docelowo pewnie (jak Bozia da) stworzyc szkolke dla mlodego narybku i wzorowac sie na systemie z Holandi, Niemiec czy Francji. Pytanie tylko czy w Polsce jest to mozliwe?
Odpowiedz cytując