Wszystko co napisales to racja. Tyle ze Stan ma na mysli to ze na dzisiaj najlepsza formula dla Nas jest kupic tanio, wypromowac i jak najdrozej sprzedac (to ma byc ten magnes dla nowych graczy, aby chetnie z Nami podpisywali umowy) a docelowo pewnie (jak Bozia da) stworzyc szkolke dla mlodego narybku i wzorowac sie na systemie z Holandi, Niemiec czy Francji. Pytanie tylko czy w Polsce jest to mozliwe?