|
Na mój gust to w naszym klubie podejście jest w stylu,,Jakoś to będzie" tzn skoro drużynie z słabo zgranym zespołem udało się zająć drugie miejsce w lidze to może jak się zgrają to uda im się zająć pierwsze. Oczywiście pasuje zrobić jakieś transfery i jeśli szczęście dopisze to któryś z tych zawodników odpali na plus. Boli mnie że Wisła jak do tej pory jest w stanie tak mało wyłożyć na transfer. Stan w PSV miał ogromne możliwości finansowe a tu nie może wydać nawet 500 tyś z wolnej ręki. Mam nadzieję że jego renoma to nie tylko puste słowa i że będzie w stanie wnieść coś nowego mimo że sytuacja kadrowa jest beznadziejna na tyle że w tym okienku musimy mieć przynajmniej dwóch nowych piłkarzy którzy będą lepsi od obecnych.
|