Ja akurat Piszczka z sezonów 2005/2006 i 2006/2007 zapamiętałem jako jeden z większych talentów w ekstraklasie, któremu wróżono wielką karierę i potwierdzają to komentarze kibiców z Lubina, gdy odchodził do Herthy:
http://www.zaglebie.org/pelne.php?id=2825
http://zaglebie.org/pelne.php?id=2803