Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39153
Stary 05.01.2011, 14:10
Ja akurat Piszczka z sezonów 2005/2006 i 2006/2007 zapamiętałem jako jeden z większych talentów w ekstraklasie, któremu wróżono wielką karierę i potwierdzają to komentarze kibiców z Lubina, gdy odchodził do Herthy:
http://www.zaglebie.org/pelne.php?id=2825
http://zaglebie.org/pelne.php?id=2803
Odpowiedz cytując