jova napisał(a):

Twierdzisz, że Piszczek mógłby coś wnieść do Wisły? To powiedz mi, co o nim sądziłeś gdy grał w Lubinie.
a) duży talent. Może być solidnym zawodnikiem na przyzwoitym europejskim poziomie.
b) "przeciętność bijąca po oczach"
Ja przyznaję, nie widziałem w nim niczego szczególnego.
|
W Lubinie grał jako napastnik. Tez w nim niczego szczególnego nie widziałem.
Poza tym gość szybko podpisał umowę z Herthą więc był w tej lidze ale jakby go nie było. Dopiero na zachodzie go ustawiono,pokazano gdzie jest jego miejsce i daje chłop radę, kopią u lidera Bundesligi.
Uważasz,że grając tak jak w BVB nic by nie wniósł do naszego zespołu?Rozumiem,że Bundesliga nie jest dla Ciebie żadnym wyznacznikiem.