Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39150
Stary 05.01.2011, 13:53
jova napisał(a):Wyświetl post
Twierdzisz, że Piszczek mógłby coś wnieść do Wisły? To powiedz mi, co o nim sądziłeś gdy grał w Lubinie.
a) duży talent. Może być solidnym zawodnikiem na przyzwoitym europejskim poziomie.
b) "przeciętność bijąca po oczach"
Ja przyznaję, nie widziałem w nim niczego szczególnego.
W Lubinie grał jako napastnik. Tez w nim niczego szczególnego nie widziałem.
Poza tym gość szybko podpisał umowę z Herthą więc był w tej lidze ale jakby go nie było. Dopiero na zachodzie go ustawiono,pokazano gdzie jest jego miejsce i daje chłop radę, kopią u lidera Bundesligi.

Uważasz,że grając tak jak w BVB nic by nie wniósł do naszego zespołu?Rozumiem,że Bundesliga nie jest dla Ciebie żadnym wyznacznikiem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując