Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39148
Stary 05.01.2011, 13:47
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój z Polakami, nie ma zwyczajnie spośród kogo wybierać. To nie celowa polityka klubu tylko znak czasu. Fatalnych czasów.

Jedyny Polak jaki by nam się teraz przydał, i rzeczywiście robił potężną różnicę to Jeleń. Ale nie przyszedłby do nas,raz że nasza liga żadnym wyzwaniem nie jest a dwa nie stać nas na niego. Podobnie na Piszczka, Błaszczykowskiego, Lewandowskiego. A są to jedyni Polscy, którzy coś by mogli wnieść do drużyny. Reszta to dobra robota menagerów,że udało im się podopiecznych wcisnąć tam gdzie aktualnie kopia. Kieszek,Tytoń,Glik itd to są goście, którzy jakby za darmo chcieli u nas grać to bym ich nie wziął Są słabi,tak po prostu.

W lidze poza Mierzejewskim to żal oceniać. Przeciętność bijąca po oczach,równie mocno jak astronomiczne ceny żądane za rodzimych kopaczy.
Twierdzisz, że Piszczek mógłby coś wnieść do Wisły? To powiedz mi, co o nim sądziłeś gdy grał w Lubinie.
a) duży talent. Może być solidnym zawodnikiem na przyzwoitym europejskim poziomie.
b) "przeciętność bijąca po oczach"
Ja przyznaję, nie widziałem w nim niczego szczególnego.
Odpowiedz cytując