Artrem napisał(a):

|
Wisła bez Polaków to nie Wisła. ?
|
Dajcie spokój z Polakami, nie ma zwyczajnie spośród kogo wybierać. To nie celowa polityka klubu tylko znak czasu. Fatalnych czasów.
Jedyny Polak jaki by nam się teraz przydał, i rzeczywiście robił potężną różnicę to Jeleń. Ale nie przyszedłby do nas,raz że nasza liga żadnym wyzwaniem nie jest a dwa nie stać nas na niego. Podobnie na Piszczka, Błaszczykowskiego, Lewandowskiego. A są to jedyni Polscy, którzy coś by mogli wnieść do drużyny. Reszta to dobra robota menagerów,że udało im się podopiecznych wcisnąć tam gdzie aktualnie kopia. Kieszek,Tytoń,Glik itd to są goście, którzy jakby za darmo chcieli u nas grać to bym ich nie wziął Są słabi,tak po prostu.
W lidze poza Mierzejewskim to żal oceniać. Przeciętność bijąca po oczach,równie mocno jak astronomiczne ceny żądane za rodzimych kopaczy.
Też chciałbym aby nasza drużyna w większości składała się z Polaków, ale nie ma na to szans. Żadnych,przynajmniej w najbliższych latach. Albo będziemy mieć nowego właściciela, który wyłoży kasę i sprowadzi takiego Jelenia,Błaszczykowskiego,lub zaczniemy budować boiska i sami na poważnie zajmiemy się szkoleniem młodzieży. Inaczej będzie tak jak jest obecnie. Czyli miernie.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ciekawi mnie wypowiedź Stana dotycząca transferów. Wygląda na to,że szukają następcy Brożka i trzeciego bramkarza. A to wszystko raczej z musu.
Poczułem się oszukany lekko, dowiadując się,że Wisła ma ograniczone środki na transfery. No cóż. Każdy ma ograniczone środki,nawet MC czy inna Chelsea,ale na litość my kupujemy zawodników z półki 300 -500 tysięcy euro!, i na takie wydatki mamy ograniczony budżet! W kontekście transferów które miały miejsce w ostatnim czasie, a bardziej kwot które za nie uzyskaliśmy,taka wypowiedź jest żenująca. Z kwoty za samego Marcelo można zostać królem polowania w naszej lidzie i półce cenowej. A tu że mamy ograniczone środki! Żenada.
Może wzorem innych niech dadzą ogłoszenie do prasy,najlepiej zachodniej. Poszukujemy piłkarzy,zdrowych. Wymagania: dwie nogi. Wiek do 30 lat. Mile widziane doświadczenie i brak nadwagi. Choć to ostatnie nie dyskwalifikuje. Oferujemy grę o LM, MP i PP. Gwarantujemy zarobki rzędu 100 tysięcy euro,brutto. Istnieje możliwość przekwalifikowania. Decyduje kolejność zgłoszeń*
*Podpisując umowę, zgadzasz się na wpłatę 250 euro jako zastaw na ewentualność rzucenia przez ciebie kilku koszulek meczowych w trybuny.