Feniks1983 napisał(a):

Z wywiadu z Stanem:
Czy zimą, jeśli przyjdą satysfakcjonujące oferty, odejdą kolejni piłkarze, na przykład Patryk Małecki?
- Nie, nie można sprzedać w tym samym czasie 5-6 zawodników i nie sądzę by tak uczyniono w Wiśle.
Teraz mam nadzieje ze faktycznie jest to niemozliwe (chociaz juz 3 zawodnikow odeszlo), ale nie dalej jak w lecie zeszlego roku tak sie stalo i to wlasnie w Wisle.
Na pewno jednak po tym wywiadzie pojawila sie mala iskierka nadziei ze bedzie jednak lepiej niz niektorzy tu wieszcza.
|
Valckx tutaj nie ma nic do gadania, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Cupiała. Nawet Basałaj deklarował się to wszystko będzie wyglądać inaczej w aktualnym okienku nie miał racji.