Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39146
Stary 05.01.2011, 13:16
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Z wywiadu z Stanem:

Czy zimą, jeśli przyjdą satysfakcjonujące oferty, odejdą kolejni piłkarze, na przykład Patryk Małecki?

- Nie, nie można sprzedać w tym samym czasie 5-6 zawodników i nie sądzę by tak uczyniono w Wiśle.


Teraz mam nadzieje ze faktycznie jest to niemozliwe (chociaz juz 3 zawodnikow odeszlo), ale nie dalej jak w lecie zeszlego roku tak sie stalo i to wlasnie w Wisle.

Na pewno jednak po tym wywiadzie pojawila sie mala iskierka nadziei ze bedzie jednak lepiej niz niektorzy tu wieszcza.
Valckx tutaj nie ma nic do gadania, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Cupiała. Nawet Basałaj deklarował się to wszystko będzie wyglądać inaczej w aktualnym okienku nie miał racji.

Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.01.2011 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując