Feniks1983 napisał(a):

Z wywiadu z Stanem:
Czy zimą, jeśli przyjdą satysfakcjonujące oferty, odejdą kolejni piłkarze, na przykład Patryk Małecki?
- Nie, nie można sprzedać w tym samym czasie 5-6 zawodników i nie sądzę by tak uczyniono w Wiśle.
Teraz mam nadzieje ze faktycznie jest to niemozliwe (chociaz juz 3 zawodnikow odeszlo), ale nie dalej jak w lecie zeszlego roku tak sie stalo i to wlasnie w Wisle.
Na pewno jednak po tym wywiadzie pojawila sie mala iskierka nadziei ze bedzie jednak lepiej niz niektorzy tu wieszcza.
|
Akurat w to nie wierzę.
Jak się trafi nawet tej zimy odpowiednia oferta za Małeckiego czy Kirma to nikt nie będzie się zastanawiał nad aspektami sportowymi, ani tym bardziej nad zdaniem kibiców.
Marcelo, Głowacki, Diaz, Piotr Brożek, Paweł Brożek - mało dobitne przykłady?