tomasz_19 napisał(a):

|
jeżeli można te słowa traktować poważnie, a z pewnością nasz dyrektor jest poważną osobą, to mnie te słowa lekko uspokoiły.
|
Niech Cię uspokoją wtedy, gdy przynajmniej jeden z nich podpisze kontrakt, będzie można wnioskować po CV, że przynajmniej grosz talentu ma i pokaże w spotkaniach o stawkę, że może być zawodnikiem co najmniej na miarę Brożka (bo według słów Valckxa z innego wywiadu - sprowadzeni mają prezentować lepszy poziom).