Krissu napisał(a):

Piwo przyzwoite. Sa gorsze, ale sa i lepsze.
|
Jeremiemu nie smakuje ?
Kwestia indywidualnego podejścia.
Jak ktoś preferuje Pilsy, to Palm Ale mniej mu będzie smakować.
Oczywiście, że są lepsze piwa.
Dla mnie bezapelacyjnie nr jeden to wędzone marcowe z bamberskiego browaru Schlenkerla a nr dwa to Doppelbock z Kloster Andechs.
Nie mniej i to Palm Ale smakuje mi bardzo
