Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 05.01.2011, 12:41
Krissu napisał(a):Wyświetl post

Piwo przyzwoite. Sa gorsze, ale sa i lepsze.
Jeremiemu nie smakuje ?

Kwestia indywidualnego podejścia.
Jak ktoś preferuje Pilsy, to Palm Ale mniej mu będzie smakować.

Oczywiście, że są lepsze piwa.
Dla mnie bezapelacyjnie nr jeden to wędzone marcowe z bamberskiego browaru Schlenkerla a nr dwa to Doppelbock z Kloster Andechs.

Nie mniej i to Palm Ale smakuje mi bardzo
Odpowiedz cytując